Toz Akarı İlaçlama

Toz Akarı İlaçlama Firması

Toz Akarı İlaçlama

Toz Akarı İlaçlama; Akarların yaşam alanı olan evlerinize, yada bahçelerinize girmeleri türlerine bağlıdır. Yonca akarları evlerin içine küçük çatlaklardan girebilirlerler. Meyve ağaçlarıyla kaplı yeşillik alanlar akarları kendilerine fazlasıyla çekerler. Toz akarları neredeyse bütün evlerde olur. İnsan, fare veya kuş akarları bir yaşam alanına girebilmek için kendilerine türlerine göre bir canlı bulmak zorundadırlar.

Akarlar, çeşitli zararlar yapabilen geniş bir haşere kategorisidir. Bazı akarlar depolanmış tahıl ve peynir ürünleri ile beslenirken, diğerleri de ısıran haşereler grubuna girmektedir. Isırıkları küçük ve genellikle ağrılı değildir, sadece hafif cilt tahrişini üretir. Akarlardan kaynaklanan sık kaşıntı, daha ciddi bakteriyel enfeksiyonlara yol açabilir. Öte yandan, toz akarları en yaygın alerjenlerden biridir ve hatta astım ataklarını tetikleyebilir.

NANO İlaçlama ailesi olarak sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

En uygun fiyatlarla en güvenilir ev ilaçlama hizmeti!

Sektörümüzün en donanımlı ve eğitimli ilaçlama kadrosu ile çalışıyoruz!

NANO İlaçlama bünyesinde çalışan ilaçlama teknisyenlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ürün uygulama ve ilaçlama sertifikası sahibidir.

Haşerelerle karşılaşabileceğiniz tüm sorunlardan kurtulmak için NANO İLAÇLAMA ve donanımlı kadrosunu tercih edin.