Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?
Böcek ve Haşere ilaçlamada en önemli kısım haşere türü ve uygulanacak ilaçlama yöntemidir. Nano İlaçlama olarak uzman personellerimiz, ilaçlanacak alanı ve haşere türünü birlikte değerlendirerek en uygun ilaçlama yöntemini belirler.

Yıllardır müşterilerinden aldığı güçle yeni nesil ilaçlama yöntemleri kullanan firmamız kısa süre içinde tüm haşere türleri için çözüm önerileri sunmaktadır. Böcek ilaçlama yöntemlerimiz arasında;

Kokulu Böcek İlaçlama Yöntemi

Bu ilaçlama yönteminde kullanılan ilaçların etken maddesi ve ilaç yapısından dolayı keskin bir kokusu vardır. Geniş kapsamlı böcek ve haşere türleri üzerinde etkilidir. Bu yöntemi kullanmamızdaki diğer bir etken de haşere yoğunluğudur.

Kokulu böcek ilaçlamada ULV ve Pulverizatör yöntemi ile uygulanır.

Kokusuz Böcek İlaçlama Yöntemi

Kokusuz böcek ilaçlama genellikle Pulverizatör yöntemiyle uygulanır. Bu yöntemi uygulanacak alanda, uzman personellerimiz tarafından böcek ve haşere türüne göre uygun ilaç belirlenerek yapılır.

Jel Böcek İlaçlama Yöntemi

Böcek ilaçlamada uzun etkisi olmasından dolayı son yıllarda en çok tercih edilen ilaçlama yöntemidir. Özellikle evlerinde evcil hayvan besleyenler etkisinin uzun sürmesi, evi terketmeye gerek kalmaması, kokusunun olmaması ve ilaçlama öncesi herhangi bir hazırlığa gerek duyulmadığından tercih edilir.

NANO Böcek İlaçlama

  • 20 Yıllık Tecrübe
  • Sağlık Bakanlığı Onaylı Ürünler
  • Ziraat Mühendisi Uzmanlar
  • %100 Çözüm Garantili Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama ne kadar etkilidir?

Böcek ve Haşere ilaçlamada iyi sonuç almak için kullanılan yöntem ve ilaçların etken maddesi çok önemlidir. Bu sebeple Nano İlaçlama olarak, uzman ziraat mühendisleri, kimyagerler ve biosidal ürün uygulama sertifikasına sahip uzman personellerce en doğru ve güvenilir ilaçlama hizmetini 20 yılı aşkın süredir tüm İstanbul’da hizmet vermekteyiz.

Uzman ekibimizle en kısa sürede Tüm Böcek ve Haşereleri yok ediyoruz!