Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama Firması

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama; NANO İlaçlama olarak, hamam böceği en çok rastladığımız haşere türlerindendir. Ülkemizde genellikle Alman, Amerikan ve Asya hamam böceği görülmektedir. Hamam böceğinin yaşı, yaklaşık olarak 300 milyon yıl olduğu düşünülmektedir. Gruplar halinde yaşamlarını sürdürürler ve yamyam böcek olarak da bilinirler. Çok hızlı ürerler ve kısa sürede çoğalırlar. Radyasyona dayanıklıdırlar. Bunun sebebi ise, yapılan araştırmalarda, hücre döngülerinin yavaş olmasından kaynaklandığıdır.

Hamam böcekleri tüketim konusunda seçici değildirler ve hemen hemen herşeyle beslenirler. Açıkta bırakılan gıda ve yemek artıkları, oldukça cezbedicidirler. Uzun süre beslenmeden yaşayabilmeleri de, bu haşere ile mücadelede önem arzetmektedir. Hamam böcekleri sulu ve nemli ortamları severler. Salgıladıkları fenomenler sayesinde gruplar halinde kalmalarını ve iletişim içinde olmalarını sağlamaktadır.

Dişi hamam böcekleri bir defa çiftleştikten sonra ömürleri boyunca yumurta üretebilirler. Hamam böcekleri her alana rahatlıkla girebildiklerinden, çeşitli salgın hastalıkları da taşıdıkları gözlemlenmiştir.

NANO İlaçlama ailesi olarak sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

En uygun fiyatlarla en güvenilir ev ilaçlama hizmeti!

Sektörümüzün en donanımlı ve eğitimli ilaçlama kadrosu ile çalışıyoruz!

NANO İlaçlama bünyesinde çalışan ilaçlama teknisyenlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ürün uygulama ve ilaçlama sertifikası sahibidir.

Haşerelerle karşılaşabileceğiniz tüm sorunlardan kurtulmak için NANO İLAÇLAMA ve donanımlı kadrosunu tercih edin.